Drodzy studenci,
Informujemy, że od 25.02.2019 możecie zapisywać się na zajęcia sportowe organizowane przez nasze Biuro.
Zajęcia organizowane przez BON dają wam możliwość zaliczenia wf-u.
Pamiętajcie, że na zajęcia mogą się zapisać wysztkie chętne osoby, nie tylko te którą chcą zaliczyć zajęcia z wychowania fizycznego.

Czytaj wiecej1

Konkurs "Kraków bez barier" w nowej odsłonie ogłoszony!

Celem konkursu jest promowanie działań skierowanych na poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnością, dobrych praktyk w tym obszarze, ludzi i organizacji, których działania promują markę Krakowa w Polsce i na świecie oraz firm, które angażują się w pomoc rodzinom z niepełnosprawnym dzieckiem.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 28.02.2019 r.

Warto wspomnieć, że w tym Konkursie w 2015 roku Centrum Energetyki AGH zdobyło nagrodę w kategorii obiekty użyteczności publicznej.

Więcej informacji http
Regulamin pdf

Zostały wręczone stypendia w tegorocznej edycji konkursu "STALe przełamując bariery". Otrzymało je pięcioro studentów AGH: Dominik Błaszczyk Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, Paweł Bieniek Wydział Górnictwa i Geologii, Mateusz Krzyszkowski Wydział Humanistyczny, Klaudia Dziadek Wydział Metali Nieżelaznch, oraz Radosław Grajny Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki.
Konkurs to wspólny projekt Akademii, Biura ds. Osob Niepełnosprawnych AGH i ArcelorMittal Poland S.A., skierowany do studentów. Podstawowym kryterium branym pod uwagę jest działalność studenta na rzecz uczelni (praca w stowarzyszeniach, organizacjach studenckich, organizacja wydarzeń i imprez, reprezentowanie uczelni podczas zawodów np. sportowych, konkursów międzyuczelnianych), organizacji pozarządowych, działalność w obszarze wolontariatu. Do wygrania były stypendia na rok akademicki 2018/2019 o łącznej wartości 30 000 zł
Gratulujemy Nagrodzonym

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem word

DSC_0267 (Copy)
DSC_0270 (Copy)
DSC_0276 (Copy)
DSC_0278 (Copy)
DSC_0282 (Copy)
DSC_0283 (Copy)
DSC_0288 (Copy)
DSC_0311 (Copy)
DSC_0313 (Copy)
DSC_0317 (Copy)
DSC_0336 (Copy)
DSC_0357 (Copy)
DSC_0376 (Copy)
DSC_0265 (Copy)
DSC_0396 (Copy)
DSC_0420 (Copy)
DSC_0433 (Copy)
DSC_0437 (Copy)
Poprzedni Następny Odtwarzaj Pauza

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Majką Lipiak (Przedsiębiorca społeczny, CEO w firmie "Leżę i pracuję") w ramach cyklu "Zaufanie i przedsiębiorczość" organizowanego na UEK. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godz. 16.45 na terenie UEK, pawilon G, sala 13.
Majka Lipiak - przedsiębiorca społeczny, CEO w Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom sparaliżowanym. Z wykształcenia — logistyk i ekonomista, z pasji — marketer. Pracowała m.in. dla Agencji marketingu strategicznego RUBIKOM Strategic Thinking, Agencji Interaktywnej Punkt Krytyczny i Agencji PR Pan Pikto. Laureatka konkursu TEDxRavaRiver na śląskie idee warte rozpowszechniania, reprezentantka Polski w trakcie wydarzenia Merit360, gromadzącego młodych ludzi zdeterminowanych do realizowania Zrównoważonych Celów Rozwoju ONZ. Członkini Rady Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz aktywna obywatelka programu British Council - Active Citizens for Social Enterprise.

Plakat jpg

Wspominając już rok 2018 przedstawiamy wam krótką relacje ze Spotkania Opłatkowego, które odbyło się na Uniwersytecie Ekonomicznym.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.