Konkurs stypendialny STALe PRZEŁAMUJĄC BARIERY 2018 to wspólny projekt Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i ArcelorMittal Poland.

Konkurs skierowany jest do studentów AGH, którzy aktywnie uczestniczą w życiu uczelni oraz społeczności lokalnych.

Masz szansę otrzymać od nas stypendium w kwocie do 10 000 zł, jeśli:
działasz na rzecz studentów z niepełnosprawnościami
lub
jesteś studentem z niepełnosprawnością i aktywnie uczestniczysz w życiu uczelni oraz pomagasz innym osobom

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.11.2018 r.

Miejsce przyjmowania zgłoszeń: Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, ul. Reymonta 17/10

Po raz kolejny organizujemy dla was NIEZAPOMNIANĄ Imprezę Andrzejkową! :)

W programie:
-> loteria fantowa
-> wróżby
-> konkursy z nagrodami
-> oprawa muzyczna
-> bilet wstępu wymienny na napój
-> drobny poczęstunek
-> i wiele innych aktrakcji

Fundacja Sustinae zaprasza osoby niepełnosprawne i osoby z ich otoczenia zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Centrum Poradnictwa Obywatelskiego dla osób niepełnosprawnych i osób z ich otoczenia zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, Fundacja Sustinae, ul. Szlak 65, 31 – 153 Kraków, pok. 302. Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa

Oferujemy porady:

informacyjne
psychologiczne
prawne
socjalne
z zakresu edukacji i zatrudnienia osób niepełnosprawnych

W imieniu centrum Karier AGH serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy AGH 2018.
8 listopada w gmachu głównym Uczelni (paw. A-0) będziecie mogli spotkać ponad 100 wystawców!
Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z katalogiem i harmonogramem prezentacji, aby móc odwiedzić te stoiska, które są dla Was najbardziej interesujące.
Polecamy!

Informacja dla osób niesłyszących i słabosłyszących!

W razie potrzeby skorzystania z tłumacza języka migowego podczas Targów Pracy AGH (w budynku A-0) należy zgłosić do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (DS. Alfa 17/10) lub wysyłając SMS-a na nr + 48 603 615 773

Więcej informacji http

Drodzy studenci,
Informujemy, że od najbliższego poniedziałku tj. 01.10.2018 możecie zapisywać się na zajęcia sportowe organizowane przez nasze Biuro.
Zajęcia organizowane przez BON dają wam możliwość zaliczenia wf-u.
Pamiętajcie, że na zajęcia mogą się zapisać wysztkie chętne osoby, nie tylko te którą chcą zaliczyć zajęcia z wychowania fizycznego.

Czytaj wiecej1