Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wsparcie psychologiczne

Wsparcie studentów w trudnościach psychologicznych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH (BON) oferuje wsparcie edukacyjne oraz doradcze dla studentów z niepełnosprawnością. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest dostosowanie formy kształcenia do potrzeb wynikających z ze stanu zdrowia, w szczególności dla osób chorujących psychicznie. Zapewniamy pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów edukacyjnych oraz trudności pojawiających się w toku studiowania (np. trudności w życiu akademickim wynikających z udziału w terapii).

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia porady lub po prostu chciałbyś uzyskać więcej informacji skontaktuj się z pracownikiem BON telefonicznie lub mailowo: Anna Lulek anna.lulek@agh.edu.pl 603 619 059

Uwaga dniu 13.04.2024 r. Dyżur psychologiczny odwołany. 

Pomoc psychologiczna świadczona przez BON AGH nie jest leczeniem, lecz może stanowić jego uzupełnienie skoncentrowane na poprawie funkcjonowania i adaptacji toku kształcenia do potrzeb spowodowanych stanem zdrowia.
Wsparcie psychologiczne BON AGH nie obejmuje psychoterapii, czyli formy leczenia opartej na długotrwałym (niekiedy nawet wieloletnim) budowaniu relacji pomiędzy terapeutą a pacjentem. Aby leczenie to zakończyło się sukcesem - wymagana jest ciągłość i systematyczność spotkań o dużej częstotliwości, których nie można zapewnić w warunkach Uczelni.

Banery/Logo